Ruchenna gm. Koło
Opis ogłoszenia:
Budynek mieszkalnyparterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 185 m2, pomieszczenia z niezależnym wejściem na działalność gabinet/biuro, zadaszony taras o pow. ok. 18 m2.
Układ funkcjonalnyPARTER: wiatrołap, korytarz, salon (31,33 m2), kuchnia (10,01 m2), WC (1,20 m2), łazienka (6 m2), sypialnia (11,09 m2), sypialnia z garderobą (17,64 m2), gabinet (19,07 m2), kotłownia (6,64 m2); PODDASZE: korytarz, sypialnia z garderobą (26,27 m2), łazienka z WC (6,20 m2), pralnia, sypialnia (9,90 m2). Taras od strony południowej budynku konstrukcji drewnianej z wyjściem z salonu, zadaszenie z pleksi..
Materiałyrok budowy 2009, mury z pustaków ceramicznych Max z izolacją termiczną ze styropianu grubości 15 cm, stropy żelbetowe wylewane, dach konstrukcji drewnianej pokryty gontem papowym, okna z profilii PCV obustronnie okleinowane z roletami wewnętrznymi i moskitierami, parapety wewnętrzne dębowe, zewnętrzne ceramiczne, okna dachowe drewniane, rolety dachowe izolujące termicznie, drzwi płycinowe pełne o ościeżnicach regulowanych, frontowe drewniane. Podłogi z drzewa egzotycznego Merbau olejowane oraz deska barlinecka olejowana dębowa, na parterze w korytarzu i kuchni marmur, w sanitariatach, gabinecie i kotłowni płytki terakota, schody wewnętrzne i balustrada z drewna orzechowego. Kominek obłożony cegłą klinkierową.
Stan technicznybardzo dobry, wysoki standard wykończenia, zagospodarowany ogród i taras.
Instalacjecentralne ogrzewanie na piec zasilany eko-groszkiem, grzejniki konwektorowe, ogrzewanie podłogowe na parterze korytarza, kuchni i sanitariatów, gaz w drodze, panele fotowoltaiczne na dachu, wodociąg gminny, kanalizacja do zbiornika bezodpływowego.
Budynek gospodarczygarażowy o powierzchni zabudowy 48 m2, murowany z suporeksu, dach stropodah jednospadowy pokryty gontem papowym, wrota metalowe uchylne, posadzki betnowe wyłożone płytkami terakota.
Działkao powierzchni 1339 m2, ogrodzona od frontu solidnym płotem drewnianym na słupkach murowanych, dwie bramy wjazdowe drewniane, jedna sterowana elektrycznie, z pozostałych stron ogrodzenie z siatki, przejścia przy budynku oraz taras wyłożone kostką brukową, plac przed domem oraz ścieżki do budynku gospodarczego utwardzone kamieniem. Działka z automatycznym podlewaniem, liczne punkty oświetlenia zewnętrznego na działce i tarasie, pięknie zagospodarowana zielenią, liczne drzewa i krzewy ozdobne oraz trawnik.
LokalizacjaRuchenna gmina Koło. Cicha i spokojna okolica, sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do drogi asfaltowej biegnącej przez wieś Ruchenna ok. 130 metrów, do trasy Włocławe - Koło ok. 630 metrów, do Koła ok. 3,5 km.
Cena920 000 zł.
KontaktJustyna Sobczak tel. 691-358-577
zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.