O nas

Biuro IMMOBILES (łac. „nieruchomość”) powstało w 1996r. Jego założycielem jest Marek Szczesiak – absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu, rzeczoznawca majątkowy (numer uprawnień zawodowych 1779), pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 1729), biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Koninie z zakresu rolnictwa i szacowania nieruchomości.

Po ukończeniu studiów w 2002r. dołączyła do niego córka Justyna Sobczak, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która także jest rzeczoznawcą majątkowym (numer uprawnień zawodowych 5776) i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 5720).

Od 2010 roku pracuje z nami Ilona Jakubowska, absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Zajmuje się obsługą klientów, korespondencją i prezentacją ofert.

Jakość świadczonych usług jest naszym priorytetem. Każdą sprawą z jaką zgłaszają się nasi klienci traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca odznaczała się solidnością, rzetelnością i kompetencją. W tym celu nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe oraz współpracujemy z innymi fachowcami w dziedzinie nieruchomości: notariuszami, adwokatami, doradcami podatkowymi, urzędnikami jednostek samorządu terytorialnego na terenie których pracujemy.

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.