Żarowo gm. Przedecz, powiat kolski.
Opis ogłoszenia:
BudynekBudynek po zlikwidowanej szkole podstawowej o powierzchni użytkowej 801,31 m2, w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia, ze strychem.
Układ funkcjonalnyparter - 333,52 m2, kotłownia - 70,19 m2; piętro - 397,60 m2.
Materiałymury z cegły ceramicznej pełnej, stropy z płyt żelbetowych prefabrykowanych kanałowych, dach konstrukcji drewnianej dwuspadowy pokryty eternitem, tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo - wapienne, posadzki z płytek terakota, masy lastrykowej, klepki parkietowej i płyt paździerzowych, okna z profili PCV, drzwi zewnętrzne z profili PCV przeszklone, wewnętrzne drewniane płytowe pełne i przeszklone w ościeżnicach drewnianych, drzwi do kotłowni konstrukcji stalowej opierzone blachą czarną, ściany i sufity malowane farbami emulsyjnymi, od dołu częściowo lamperia olejna, w pomieszczeniach socjalnych częściowo płytki glazurowane. Rok budowy 1959, rozbudowa 1988 rok.
Instalacjeelektryczna oświetleniowa i siły, wody bieżącej z sieci wodociągowej, kanalizacyjna podłączona do zbiornika bezodpływowego, centralnego ogrzewania z własnej kotłowni na kocioł miałowy oraz dodatkowo na Eko-groszek, teletechniczna, odgromowa oraz antywłamaniowa.
BudynekBudynek gospodarczo - garażowy o powierzchni użytkowej 127,16 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowy, bez podpiwniczenia, ze strychem.
Materiałymury z cegły ceramicznej kratówki, strop z płyt żelbetowych prefabrykowanych, dach konstrukcji drewnianej dwuspadowy pokryty eternitem, tynki cementowo - wapienne, posadzki betonowe, okna drewniane, drzwi i wrota drewniane z desek na zawiasach, jedno i dwuskrzydłowe. Rok budowy 1959.
Działkao pow. 1,10 ha, ogrodzona płotem z siatki drucianej rozciągniętej na słupkach żelbetowych oraz częściowo stalowych i podmurówce betonowej, brama i furtki konstrukcji stalowej, na słupkach murowanych z cegły.
Mediadroga o nawierzchni asfaltowej, energia elektryczna, wodociąg.
LokalizacjaŻarowo gm. Przedecz, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej zagrodowej, pól uprawnych oraz terenów zadrzewionych. Atrakcyjne usytuowanie nieruchomości do najbliższego miasta Przedecz i Jeziora Przedeckiego ok. 5 km, do miasta powiatowego Koła ok. 25 km, do Jeziora Modzerowskiego i Jeziora Brdowskiego oraz Klasztoru Zakonu Paulinów w Brdowie ok. 10 - 12 km.
Cena399 000 zł.
KontaktMarek Szczesiak 603-096-989.

Plan miejscowy: nieruchomość znajduje się na terenach oznaczonych symbolem UP – usługi publiczne, obejmujące tereny pod usługi oświaty, kultury, opieki społecznej, sportu i ochrony przeciw pożarowej (dopuszcza się lokalizację usług komercyjnych).

Obiekt może być wykorzystany np. jako: dom pomocy społecznej, hospicjum, agroturystykę lub inną działalność gospodarczą.

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.