Koło ul. Piaski
Opis ogłoszenia:
Budynek mieszkalnyo powierzchni 78,86 m2, w zabudowie bliźniaczej, przylegający do budynku mieszkalnego na sąsiedniej nieruchomości od strony zachodniej, parterowy, częściowo z poddaszem użytkowym i strychem, bez podpiwniczenia.
Układ funkcjonalnywiatrołap 6,79 m2, przedpokój 8,63 m2, korytarz 2,74 m2, łazienka z WC 3,60 m2, wejście na poddasze 0,90 m2, kuchnia 11,55 m2, pokój 20,15 m2, pokój na poddaszu 14,26 m2, kotłownia 10,24 m2.
Materiałyrok budowy 1960, rozbudowa i modernizacja 1990r. Murowany z cegły ceramicznej i pustaków żużlowych, strop drewniany belkowy, nad przybudówką stropodach żelbetowy, dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty papą i dodatkowo płytami onduliną, kominy murowane z cegły ceramicznej pełnej, okna z profili PCV, drzwi zewnętrzne metalowe, wewnętrzne drewniane płytowe, w ościeżnicach stalowych, podłogi w kotłowni posadzka betonowa, w wiatrołapie, kuchni i łazience z WC płytki terakota, w przedpokoju i pokoju panele podłogowe, w pokoju na poddaszu podłoga drewniana z desek na legarach. Malowanie wnętrz farbami emulsyjnymi oraz olejnymi, częściowo na gładzi gipsowej, w łazience z WC oraz częściowo w kuchni na ścianach płytki glazurowane, w korytarzu ściany obłożone boazerią z płyty pilśniowej twardej. Elewacja zewnętrzna w postaci tynku mineralnego drobnoziarnistego na ociepleniu z płyt styropianowych.
Stan technicznyśredni.
Instalacjeelektryczna oświetleniowa i siły, wodno-kanalizacyjna podłączona do sieci miejskiej, centralne ogrzewanie na piec miałowy, grzejniki żeliwne.
Budynek gospodarczyo powierzchni 44,76 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowy, bez podpiwniczenia i strychu, rok budowy 1990. Murowany z pustaków żużlowych, stropodach żelbetowy, pokryty papą, okno metalowe, drzwi i wrota drewniane jedno i dwuskrzydłowe, na zawiasach, posadzki betonowe, tynki cementowo-wapienne, instalacja elektryczno oświetleniowa.
Działkao powierzchni 644 m2, ogrodzona płotem z siatki drucianej na słupkach stalowych, brama i furtka konstrukcji stalowej, roboty ślusarskiej. Dojście do budynku mieszkalnego i gospodarczego od strony drogi publicznej utwardzone jest płytami betonowymi. W obrębie zabudowań występują nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, owocowych oraz strzyżony trawnik.
Mediadroga o nawierzchni asfaltowej, energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna i deszczowa, linia teletechniczna.
Lokalizacjabardzo atrakcyjna, budynki położone w sąsiedztwie szkoły podstawowej, przedszkola, basenu miejskiego, zabudowy handlowej oraz mieszkaniowej jednorodzinnej.
Cena195 000 zł płatne gotówką.
KontaktIlona Jakubowska 691 919 542.
zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.