Zabudowane gospodarstwo leśne położone w Podhulanka gm. Izbica Kujawska
Opis ogłoszenia:
Grunt rolnygrunty leśne o powierzchni 6,17 ha, jest to las sosnowo-dębowo-brzozowy z domieszką olchy, posadzony w 2003r.
Dojazddrogą gminną o nawierzchni żwirowej, do drogi asfaltowej 400 m.
Sąsiedztwozabudowa mieszkaniowa zagrodowa i jednorodzinna, pola uprawne oraz tereny leśne.
LokalizacjaPodhulanka, do Urzędu Gminy w Izbicy Kujawskiej 2,4 ka, do Włocławka 38 km, do Koła 28 km.
Cena550 000 zł.
Link do mapyLink do mapy >>
KontaktIlona Jakubowska 691 919 542.

Zabudowane gospodarstwo leśne.

Na nieruchomości znajduje się budynkiem mieszkalnym pobudowany około 1960r. o powierzchni około 60 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowy, częściowo podpiwniczony ze strychem, przeznaczony do remontu.
Murowany z cegły ceramicznej, strop nad piwnicą stalowo-ceramiczny, nad parterem drewniany belkowy ocieplony polepą, dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej, pokrytym blachodachówką (pokrycie wymienione 5 lat temu), komin murowany nad połacią dachową z cegły klinkierowej, stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Podłogi drewniane z desek na legarach, w korytarzu i piwnicy posadzka betonowa, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, zewnętrznych brak. Wyposażony jest w instalację elektryczno oświetleniową oraz wodną (doprowadzenie instalacji do budynku jest nowe, wymagane jest tylko rozprowadzenie instalacji po budynku), szambo ekologiczne o pojemności 8 000 litrów. Układ funkcjonalny: korytarz, schowanko, kuchnia, 3 pokoje, piwnica.

Budynek garażowy z 2017r. o powierzchni około 100 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowy, bez podpiwniczenia i strychu.
Mury z żelbetowych płyt prefabrykowanych otynkowane i ocieplone płytami styropianowymi, dach konstrukcji drewnianej jednospadowy, pokryty blachą trapezową. Okna z PCV, drzwi metalowe, wrota konstrukcji stalowej opierzone blachą trapezową przesuwane na rolkach, posadzki gruntowe. Doprowadzenie do budynku instalacji elektrycznej i wodnej.

Ogrodzenie części zabudowanej wykonane jest z żelbetowych płyt prefabrykowanych, brama i furtka konstrukcji stalowej.

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.