Umień gmina Olszówka
Opis ogłoszenia:
Budynek mieszkalnyo powierzchni użytkowej mieszkalnej 119 m2 z wbudowanym garazem o pow. 20 m2 i dobudowanym budynkiem gospodarczo – garażowym, piętrowy o pow. 50 m2;
Układ funkcjonalnyPARTER: kuchnia 8,49 m2, jadalnia 22,99 m2, schowek 3,31 m2, korytarz 4,08 m2, łazienka z WC 2,13 m2, pomieszczenie gospodarcze 9,69 m2, garaż 20,12 m2, klatka schodowa; PIĘTRO: korytarz 8,79 m2, pokój 22,75 m2, pokój 7,55 m2, łazienka z WC 4,15 m2, pokój 9,21 m2, pokój 15,81 m2.
Materiałybudynek wybudowany w roku ok. 1993r., fundamenty wylewane z betonu, ściany wewnętrzne i zewnętrzne z cegły ceramicznej pełnej oraz pustaka żużlowo – betonowego na zaprawie cementowo - wapiennej, strop nad parterem żelbetowy wylewany, schody wewnętrzne i zewnętrzne żelbetowe wylewane, dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty eternitem falistym, rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej, tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo – wapienne, w łazienkach z WC oraz częściowo w kuchni na ścianach płytki ceramiczne glazurowane, stolarka okienna we wszystkich pomieszczeniach z profili PCV, parapety wewnętrzne z PCV, zewnętrzne z blachy, drzwi wewnętrzne płycinowe pełne i przeszklone w ościeżnicach metalowych, drzwi zewnętrzne metalowe okleinowane; posadzki betonowe na parterze, klatce schodowej i korytarzu na piętrze płytki terakota, w pokojach na piętrze panele drewnopodobne, instalacje: elektryczna oświetleniowa, wodna z wodociągu gminnego, kanalizacyjna do zbiornika bezodpływowego, centralne ogrzewanie z pieca na eko-groszek z podajnikiem ślimakowym, grzejniki konwektorowe.
Budynek gospodarczywybudowany w roku ok. 1993r., dobudowany do budynku mieszkalnego, parterowy, bez podpiwniczenia i strychu, o powierzchni użytkowej 57,07 m2: fundamenty wylewane z betonu, ściany zewnętrzne z pustaka żużlowo – betonowego na zaprawie cementowo - wapiennej, dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty eternitem falistym, rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej, tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo – wapienne, wrota garażowe z desek bitych na szpungi do czoła, przelotowe, posadzka betonowe na podłożu gryzowym, instalacja elektryczna oświetleniowa.
Działkasiedlisko ogrodzone od ulicy płotem z elementów metalowych w ramach z kątownika, z dwóch stron płotem z płyt żelbetowych prefabrykowanych ażurowych, z jednej story płotem z elementów metalowych na cokole obłożonym płytkami klinkierowymi. Plac przed domem utwardzony płytami betonowymi. Studnia głębinowa. Na działce nasadzenia drzew i krzewów owocowych i ozdobnych oraz trawnik.
MediaGrunty rolne o łącznej powierchni 2,54 ha w 2 kawałkach; klasa bonitacji IIIa, IIIb, IVa, PsV, RV, Lzr, działka siedliskowa 0,22 ha, działka niezabudowana usytuowana przy asfalcie 0,60 ha.
LokalizacjaUmień centrum wsi gmina Olszówka.
Cena359 000 zł
KontaktJustyna Sobczak tel. 691-358-577
zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.