Koło ul. Dojazdowa.
Opis ogłoszenia:
Budynek mieszkalnyo powierzchni użytkowej 127,51 m2, w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, bez strychu.
Układ funkcjonalnyparter: wiatrołap (8,07 m2), hol z klatką schodową(16,03 m2), łazienka z WC (5,45 m2), kuchnia (7,36 m2), pokój (16,32 m2), pokój (10,27 m2); piętro: przedpokój (5,13 m2), pokój (15,79 m2), pokój (18,43 m2), pokój (11,05 m2), garderoba (7,66 m2), łazienka z WC (5,95 m2).
Materiałyrok budowy 1985, mury z cegły ceramicznej i częściowo z pustaków żużlobetonowych, stropy żelbetowe wylewane. Dach dwuspadowy płaski ocieplony żużlem, pokryty papą termozgrzewalną na wylewce betonowej. Schody do piwnicy żelbetowe bez okładzin, prowadzące na piętro żelbetowe obłożone deskami brzozowymi. Elewacja zewnętrzna w postaci tynku mineralnego, na ociepleniu z płyt styropianowych, pomalowana farbą elewacyjną. Okna drewniane zespolone, drzwi zewnętrzne drewniane antywłamaniowe, wewnętrzne drewniane płytowe. W piwnicy posadzka betonowa, w pozostałych pomieszczeniach panele drewniane oraz płytki terakota. Na ścianach w wiatrołapie, holu i częściowo w przedpokoju boazeria drewniana. W łazienkach z WC oraz częściowo w kuchni na ścianach płytki glazurowane, w pozostałych pomieszczeniach malowanie emulsyjne na gładzi gipsowej.
Stan technicznydobry.
Instalacjeelektryczna oświetleniowa, wodno-kanalizacyjna podłączona do sieci miejskiej, centralne ogrzewanie na piec węglowy.
Budynek gospodarczygaraż o powierzchni użytkowej 29,30 m2, w zabudowie bliźniaczej, murowany z pustaków, dach-stropodach jednospadowy płaski z płyt korytkowy, pokryty papą. Tynki cementowo-wapienne, posadzka betonowa. Okno metalowe, wrota dwuskrzydłowe, konstrukcji stalowej opierzone blachą, drzwi drewniane płytowe. Elewacja zewnętrzna pomalowana farbą elewacyjną. Kanał rewizyjny przykryty podłogą z desek. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wody bieżącej.
Działkao powierzchni 620 m2, ogrodzenie od frontu stanowi brama i furtka konstrukcji stalowej, z tyłu płot z siatki drucianej z bramą i furtką roboty ślusarskiej. Wjazd na podwórze oraz plac pomiędzy budynkami utwardzony jest płytami betonowymi, dojście do budynku mieszkalnego od strony drogi publicznej wykonane z kostki brukowej. W obrębie działki występują nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych oraz oczko wodne.
Mediadroga asfaltowa, energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna i deszczowa oraz linia teletechniczna.
LokalizacjaKoło ul. Dojazdowa, do centrum miasta 2,5 km. W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej oraz obiektów handlowo-usługowych i produkcyjnych.
Cena341 000 zł.
KontaktIlona Jakubowska 691-919-542.

Budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 65,18 m2, w zabudowie wolnostojącej, parterowy, częściowo podpiwniczony, bez strychu, wykonany w technologii drewnianej typu szwedzkiego.

– Układ funkcjonalny: korytarz (8,23 m2), pom. socjalno-biurowe (7,06 m2), pom. magazynowe (18,72 m2), pom. handlowe (20,43 m2), pom. magazynowe (10,74 m2). Rok budowy 1975.

– Konstrukcja ścian zewnętrznych i wewnętrznych drewniana opierzona obustronnie płytami drewnopodobnymi i deskami drewnianymi. Wnętrze pomiędzy ściankami        ocieplone wełną mineralną. Od zewnątrz budynek pokryty blachą stalową       profilowaną. Dach jednospadowy płaski konstrukcji drewnianej, oblicowany        obustronnie płytami drewnianymi, wewnątrz ocieplenie z wełny mineralnej,        pokryty papą. Strop nad piwnicą z płyt korytkowych, schody betonowe bez        okładzin. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana typowa. Podłogi z płyt        paździerzowych, częściowo wykładzina gumolit i płytki terakota. Ściany wnętrza pomalowane farbą emulsyjną oraz częściowo obłożone panelami drewnopodobnymi, na sufitach kasetony styropianowe. Wyposażony jest w instalację elektryczną oświetleniową, wodno- kanalizacyjną, ogrzewanie pomieszczeń elektryczne za pomocą piecyka akumulacyjnego. Stan techniczny średni.

Wiata o powierzchni użytkowej 38,35 m2, usytuowana pomiędzy garażem, ogrodzeniem żelbetowym prefabrykowanym i budynkiem gospodarczym. Konstrukcja dachu jednospadowego i ściany frontowej drewniano-stalowa pokryta blachą stalową profilowaną, wrota przesuwane na rolkach, posadzka betonowa. Wyposażona jest w instalację elektryczną oświetleniową. Stan techniczny dobry.

 

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.