Brdów ul. Braterstwa Broni – rezerwacja
Opis ogłoszenia:
Budynek mieszkalnyo powierzchni użytkowej 59,86 m2, w zabudowie bliźniaczej, parterowy, bez podpiwniczenia ze strychem.
Układ funkcjonalnywiatrołap z kotłownią (4,92 m2), kuchnia (7,62 m2), pokój (9,76 m2), pokój (13,79 m2), łazienka z WC (4,45 m2), pokój (8,19 m2), pokój (11,13 m2).
Materiałymury z cegły ceramicznej pełnej i częściowo z pustaków żużlowych, strop drewniany belkowy, w części dobudowanej żelbetowy wylewany. Dach konstrukcji drewnianej dwuspadowy, pokryty eternitem, w części dobudowanej drewniany jednospadowy, pokryty blachą trapezową. Tynki cementowo - wapienne, w części dobudowanej ocieplony płytami styropianowymi. Okna z profili PCV, od strony frontowej rolety zewnętrzne, drzwi zewnętrzne metalowe, wewnętrzne drewniane płytowe. Na podłogach w pokojach panele podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach płytki terakota. Ściany i sufity pomalowane emulsyjnie, w kuchni i łazience z WC częściowo na ścianach płytki glazurowane. Ogrzewanie na kocioł miałowo-węglowy (grzejniki panelowe, w wiatrołapie favira). Rok budowy 1960, rozbudowany w 1997r.
Stan technicznyśredni.
Instalacjeenergia elektryczna oświetleniowa oraz wodno - kanalizacyjna podłączona do sieci gminnej.
Działkao powierzchni 541 m2 usytuowana przy ul. Braterstwa Broni (ogrodzona jest płotem z siatki drucianej na słupkach stalowych, brama i furtką konstrukcji stalowej opierzona deskami drewnianymi oraz działka o powierzchni 678 m2 usytuowana przy ul. Dolnej. Łączna powierzchnia wynosi 1 219 m2.
Mediadroga o nawierzchni asfaltowej, energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna.
LokalizacjaBrdów ul. Braterstwa Broni i ul. Dolna, do Jeziora Brdowskiego ok. 1,0 km, do Urzędu Gminy w Babiaku 5 km, do centrum Koła 19 km. W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, ośrodka zdrowia oraz Klasztoru Zakonu Paulinów.
Cena120 000 zł.
KontaktIlona Jakubowska 691-919-542.

Na nieruchomości znajduje się szopa konstrukcji drewnianej spełniająca funkcję gospodarczą.

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.