Brdów gm. Babiak Domek Letniskowy – Nowa Cena 180 000 zł
Opis ogłoszenia:
Budynek mieszkalnyDomek letniskowy typu TRAMP z 2007r. o powierzchni użytkowej 52 m2.
Układ funkcjonalnyparter 32,36 m2, poddasze 19,64 m2.
MateriałyKonstrukcja całkowicie drewniana posadowiona na bloczka betonowych, dach dwuspadowy, pokryty blachodachówką, okna drewniane z drewnianymi okiennicami, od środka rolety przeciwsłoneczne, drzwi drewniane z roletą antywłamaniową, na podłodze wykładzina PCV oraz dywanowa, ściany i sufity pokryte panelami drewnopodobnymi, w łazience z WC częściowo na ścianach płytki glazurowane.
Stan technicznydobry.
Instalacjeelektryczna oświetleniowa i siły, wodno - kanalizacyjna podłączona do sieci gminnej, woda ciepła z podgrzewacza elektrycznego, domofon.
Budynek gospodarczyna działce znajduje się budynek gospodarczy konstrukcji drewnianej oraz garaż blaszany.
Działkao powierzchni 3 176 m2, ogrodzona od frontu płotem ze stali kutej na słupkach i podmurówce z cegły klinkierowej, z pozostałych stron z żelbetowych płyt prefabrykowanych, brama stalowa przesuwana na rolkach. Działka porośnięta jest murawą oraz pojedynczymi nasadzeniami ozdobnymi.
Mediadroga asfaltowa, energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna.
LokalizacjaBrdów gm. Babiak, do Jeziora Brdowskiego 600 m, do Koła 18 km.
Cena180 000 zł.
KontaktIlona Jakubowska 691-919-542, 63/272-10-34.

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod potrzeby zabudowy mieszkaniowej. Na nieruchomość została wydana decyzja Wójta Gminy Babiak o warunkach zabudowy ustalająca warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego.

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.