Brdów gm. Babiak
Opis ogłoszenia:
Powierzchnia3 176 m2, ogrodzona od frontu płotem ze stali kutej na słupkach i podmurówce z cegły klinkierowej, z pozostałych stron z żelbetowych płyt prefabrykowanych, brama stalowa przesuwana na rolkach. Działka porośnięta jest murawą oraz pojedynczymi nasadzeniami ozdobnymi.
Uzbrojenie terenuenergia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna
Funkcja w planie miejscowymW studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego: działka przeznaczona jest pod potrzeby zabudowy mieszkaniowej. Na nieruchomość została wydana decyzja Wójta Gminy Babiak o warunkach zabudowy ustalająca warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczeg.
Sąsiedztwozabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz Jezioro Brdowskie.
Dojazddrogą asfaltową.
LokalizacjaBrdów gm. Babiak, do Jeziora Brdowskiego 600 m, do Koła 18 km
Cena180 000 zł
KontaktIlona Jakubowska tel. 691-919-542.
Link do mapyLink do mapy >>

Na działce znajduje się Domek letniskowy typu TRAMP o powierzchni użytkowej 52 m2 (parter 32,36 m2, poddasze 19,64 m2).
Układ funkcjonalny: parter: kuchnia, łazienka z WC, pokój, klatka schodowa, poddasze: pokój.
Stan techniczny: rok budowy 2007, konstrukcja całkowicie drewniana posadowiona na bloczka betonowych, dach dwuspadowy, pokryty blachodachówką, okna drewniane z drewnianymi okiennicami, od środka rolety przeciwsłoneczne, drzwi drewniane z roletą antywłamaniową, na podłodze wykładzina PCV oraz dywanowa, ściany i sufity pokryte panelami drewnopodobnymi, w łazience z WC częściowo na ścianach płytki glazurowane. Instalację: elektryczna oświetleniowa i siły, wodno – kanalizacyjna podłączona do sieci gminnej, woda ciepła z podgrzewacza elektrycznego, domofon.

zdjęcia dzięki uprzejmości memories-studio.pl
2018 © copyright by IMMOBILES | created by MONMAY Design.